fbpx

Zegarki - Breitling – Superocean

Lata doskonalenia działania zegarów lotniczych zaowocowały stworzeniem wyjątkowego modelu. Zegarek Breitling Superocean to odpowiedź na najważniejsze potrzeby wynikające z ekstremalnych warunków. Funkcjonalny i kultowy design stał się prekursorem dla następnych generacji. Odpowiednie dopasowanie ergonomicznej bransolety do ludzkich nadgarstków, zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Odkryj niezwykłe zalety Breitling Superocean 42 i 44 mm z chronografem!

Sprzedany
18 900 
Sprzedany
13 900 
Sprzedany
18 900 
Sprzedany
13 800 

Zegarek Breitling Superocean – niezawodny model dla nurków

Każdy egzemplarz serii Superocean wykonany jest z najwyższej jakości komponentów. Przedstawiona przez Breitling w 1957 roku profesjonalna linia wodoszczelnych zegarków do dziś pozostaje technicznym pionierem w swojej klasie. Odpowiedni design zapewnia wyjątkową trwałość — mechanizmy tej kolekcji świetnie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Precyzyjnie dopasowane części cechują się niespotykaną odpornością na negatywne działanie pyłu, wody oraz wysokiego ciśnienia wynikającego z głębinowego nurkowania. Początkowo, manufaktura marki Breitling wyposażyła słynny model w wodoszczelność na poziomie 200 m, którą sukcesywnie zwiększał. Wraz z rozwojem technologicznym, wysokość pułapu wodoszczelności osiągnęła granicę 2000 m. W 2007 roku, w 50 rocznicę premiery zegarka nurkowego, szwajcarskie przedsiębiorstwo zaprezentowało nową wersję legendarnego już zegarka – model Superocean Heritage. Czasomierz swoim designem nawiązywał do pierwotnej budowy tarczy, koperty i bransolety. Klasyczna wersja została wzbogacona o nowoczesne rozwiązania i współcześnie niezbędne funkcje.

Model Superocean Heritage B01 Chronograph

Elegancki chronometr wyposażony został w luminescencyjne wskazówki ułatwiające czytelność cyferblatu pod wodą. Ponownie Breitling zaprezentował się z najlepszej strony – precyzyjne wykonanie nie pozostawia wątpliwości co do fenomenu szwajcarskiej marki. Doskonały w każdym calu wariant świetnie sprawdza się w morskich i oceanicznych głębinach. Dzięki zastosowanemu chronografowi użytkownik jest w stanie dokładnie określić czas przebywania poniżej poziomu oraz tempo zużywania tlenu. Zegarek świetnie nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i morskich wypraw. Producent tych luksusowych zegarków wyposażył model w wodoszczelność do 300 m. Używane w produkcji komponenty odporne są na negatywne działanie słonej wody, pyłu, piasku i wysokiego ciśnienia. Chronometr posiada certyfikat COSC, stanowiący gwarancję doskonałości i autentyczności zastosowanych rozwiązań. Kolekcja Breitling produkowana jest z gumową lub stalową bransoletą, w rozmiarze Superocean 44 mm. Dodatkowo producent oferuje ciekawe rozwiązanie, jakim są kolorowe tarcze, ułatwiające odczyt wartości godzinowych i minutowych.

Szeroki wybór zegarków oferowanych w asortymencie LeSabre został skomponowany tak, aby spełniać oczekiwania miłośników sztuki zegarmistrzostwa. Niezawodna precyzja wykonania wszystkich czasomierzy podkreśla geniusz i legendę luksusowej marki. Chronometry Breitlinga sprawdzają się w każdych warunkach, a ich elegancki i ergonomiczny design sprawia, że doskonale dopasowują się do nadgarstka posiadacza, zapewniając wygodę noszenia. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszych salonach modelami i do umówienia wizyty w jednym z naszych showroomów.