fbpx

Używane zegarki

Używane zegarki

UŻYWANE ZEGARKI – czyli kilka informacji dlaczego rynek wtórny jest tak atrakcyjny.

Luksusowe zegarki z rynku wtórnego – atrakcyjna cena, doskonała lokata kapitału, a także wyznacznik prestiżu i wysokiego statusu. Nietuzinkowy i pożądany prezent na każdą okazję.

Kupowanie zegarka z rynku wtórnego jest jak kupowanie samochodu, klientów przyciąga możliwość oszczędności i nie mają nic przeciwko temu, że zegarki miały poprzednich właścicieli.

Wielu posiadaczy zegarków używanych to kolekcjonerzy, osoby poszukujące zegarków vintage, z edycji limitowanych i rzadkich egzemplarzy.

Zegarki używane stanowią również świetną lokatę kapitału. Niektóre marki, takie jak Rolex, Patek Philippe i Audemars Piguet doskonale utrzymują ceny, a wręcz ich wartość ustawicznie rośnie. Dodatkowo zegarki w wersjach limitowanych lub modele wycofane z produkcji systematycznie i wymiernie zyskują na wartości.

Popyt na luksusowe zegarki w Polsce, jak i na całym świecie, nieustannie rośnie. Rynek umacnia się rok do roku, jest to zatem najlepszy moment na dobrą inwestycję.

 

 

Dokonując zakupu luksusowego zegarka warto wybierać modele pasujące do naszej osobowości, charakteru i stylu. Nie bez znaczenia jest także nasz dress code. Warto także zainteresować się wybraną marką, jej historią i produkowanymi modelami. Pogłębianie wiedzy o pięknej sztuce zegarmistrzostwa to dla wielu życiowe hobby. Warto zatem być świadomym klientem, a przede wszystkim odnaleźć dobrego i zaufanego sprzedawcę.

Ekskluzywny zegarek to także piękny, nietuzinkowy i zawsze trafiony prezent. Luksusowy zegarek to najlepsza inwestycja w wizerunek, prestiż i najlepszy wyznacznik własnego, wyjątkowego stylu.

Kupno zegarka powinno odbywać się zawsze u zaufanego sprzedawcy, który zapewni nie tylko pełną obsługę, wyposaży w wiedzę o oryginalności i stanie pożądanego czasomierza. Zaufany sprzedawca to gwarancja bezpiecznych i komfortowych zakupów, a także indywidualnego podejścia do każdego ze swoich klientów.

 

 

Z pełną odpowiedzialnością zapraszamy do  naszego Showroomu przy ul. Mariensztat 8 w Warszawie jak również zachęcamy do zapoznania się z najświeższą ofertą naszego sklepu -> NOWOŚCI